Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
z tych zamkniętych mam 13albo 14 dobrze to chyba zdałam bo robiłam otwarte;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie macie napewno dobrze?? jak ktos z prawdopodobienstwa w otwartym ma zle A i omege dobrze to ile ma puntkow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
z tych zamkniętych mam 13albo 14 dobrze to chyba zdałam bo robiłam otwarte;p
noooo, można powiedzieć ze sie mnie udało , moja bolączka zaliczona na około 50 - 60 % , gratulacje wszystkim ucieszonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha maturka zdana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Revanji23 napisał:
noooo, można powiedzieć ze sie mnie udało , moja bolączka zaliczona na około 50 - 60 % , gratulacje wszystkim ucieszonym
Ej słuchajcie w tym zadniu z prowdopodobieństwem jak mi A wyszłlo 2 zdarzenia,.. i w tedy prawdopodobieństwo wyszło mi 1/18? Ile będe miała punktów? bo w tym kluczu nie moge sie doliczyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Ej słuchajcie w tym zadniu z prowdopodobieństwem jak mi A wyszłlo 2 zdarzenia,.. i w tedy prawdopodobieństwo wyszło mi 1/18? Ile będe miała punktów? bo w tym kluczu nie moge sie doliczyc?
na maturze majowej za samą omege było jeden pkt;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
na maturze majowej za samą omege było jeden pkt;)
To na ile pkt mogę liczyc za to zadanko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś kiedy będą wyniki tej poprawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w 27 wyszło x=3, x= 2, x= -2 bede miała za to zadanie chociaż z jeden punkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turbo napisał:
wie ktoś kiedy będą wyniki tej poprawki?
13 września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Mi w 27 wyszło x=3, x= 2, x= -2 bede miała za to zadanie chociaż z jeden punkt
taaa...przeciez masz napisane za co bedzie jeden pkt. wystarczy znaleść...czy to naprawdę takie trudne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasior napisał:
taaa...przeciez masz napisane za co bedzie jeden pkt. wystarczy znaleść...czy to naprawdę takie trudne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasior napisał:
taaa...przeciez masz napisane za co bedzie jeden pkt. wystarczy znaleść...czy to naprawdę takie trudne?!
Nie trudne, lae ta strona mi ise nie otiwra dlatego was na forum pytam... i prosze o kulturalna odpowedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
Nie trudne, lae ta strona mi ise nie otiwra dlatego was na forum pytam... i prosze o kulturalna odpowedż
fakaj sie Iwka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 pkt jak ktos nie dal a prawidlowo bo jak 4 pkt sa no nie??? musza dac 2 pkt co wy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dadza 1 puntk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lili napisał:
dadza 1 puntk!
Za zadanie 27? dadzą 1 punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lili napisał:
2 pkt jak ktos nie dal a prawidlowo bo jak 4 pkt sa no nie??? musza dac 2 pkt co wy?? [/quote] [quote name='Iwona' date='01 wrzesień 2010 - 18:02 ' timestamp='1283356928' post='340050'] Za zadanie 27? dadzą 1 punkt?
[2 pkt jak ktos nie dal a prawidlowo bo jak 4 pkt sa no nie??? musza dac 2 pkt co wy?? ] A do którego to zadania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
38% ))) Zdalem )) Pozdrawiam i ciesze sie razem z wami ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...